Академия 13 Май 2023

Лудогорец U14 II спечели с 3:1 срещу Локомотив (Русе)

Лудогорец U14 II спечели с 3:1 срещу Локомотив (Русе) в мач от първенството на зона Русе за деца. Двата отбора премериха сили на един от терените в...

Лудогорец U14 II спечели с 3:1 срещу Локомотив (Русе) в мач от първенството на зона Русе за деца. Двата отбора премериха сили на един от терените в комплекса „Гнездо на орли”.

Разградчани откриха в 17-та минута чрез Павел Мариянов, който ефектно намери далечния ъгъл. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката гостите успяха да изравнят в 40-та минута. Единайсет минути по-късно Атила Сакалъ бе точен за 2:1. Крайното 3:1 оформи Боян Иванов в 68-та минута.

Имахме сериозно превъзходство в мача. През по-голяма част от игровото време действията се развиваха в половината на съперника. Момчетата се представиха добре, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Георги Керкелов.

U14: Лудогорец II - Локомотив (Русе) 3:1