Академия 3 Април 2023

Лудогорец U17 подчини с класика Спартак (Плевен)

Лудогорец U17 подчини с класика връстниците си от Спартак (Плевен). Разградчани гостуваха за мача от XXII кръг на първенството в Елитната юношеска...

Лудогорец U17 подчини с класика връстниците си от Спартак (Плевен). Разградчани гостуваха за мача от XXII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години.

Първото попадение в срещата отбеляза Константин Димитров в 4-та минута. Отново той вкара за 2:0 в 27-та минута. Класиката стана факт в 33-та минута, а гола реализира Александър Маринов.

Получи се здрав мач, с много единоборства, с ритъм и динамика. През първото полувреме имахме предимство над съперника в големи периоди от игровото време. Успяхме да отбележим и три гола. През второто също доминирахме и имахме ситуации за още попадения, но не успяхме да ги завършим по най-добрия начин, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на срещата.