Академия 3 Април 2023

Лудогорец U15 прегази с хандбален резултат Спартак в Плевен

Лудогорец U15 прегази с хандбалното 10:0 в Плевен връстниците си от местния Спартак. Двата отбора се срещнаха в мач от XXII кръг на първенството в...

Лудогорец U15 прегази с хандбалното 10:0 в Плевен връстниците си от местния Спартак. Двата отбора се срещнаха в мач от XXII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Отличи се Елисей Съров, който вкара 4 гола.

Разградчани откриха резултата в 18-та минута. Точен бе Александър Сергеев. Елисей Съров удвои в 31-та минута. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто "орлите" отбелязаха цели 8 гола. Саров бе точен три пъти, Калоян Божков и Максим Минков - по два, а Илиян Гатински се разписа веднъж.

Доволен съм от представянето на отбора. Доминирахме тотално, играхме комбинативно, нестандартно и с настроение, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.