Академия 3 Април 2023

Лудогорец U13 отнесе със 7:0 Левски

Лудогорец U13 отнесе със 7:0 връстниците си от Левски (Русе). Мачът от XIV кръг на първенството за деца в зона Варна се игра на един от терените в...

Лудогорец U13 отнесе със 7:0 връстниците си от Левски (Русе). Мачът от XIV кръг на първенството за деца в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Илия Димитров, който заби 4 гола.

"Орлетата" откриха в 13-та минута чрез Емир Мехмедов, който вкара класив гол с удар от воле. Две минути по-късно Симеон Симеонов удвои. В 18-та минута Даниел Тодоров направи преднината класическа. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта се развихри Илия Димитров. Таранът вкара в 35-та, 36-та, 44-та и 51-та минута, за да оформи крайното 7:0.

Съперникът определено не бе на нашето ниво. Имахме пълен контрол на топката през цялото време. Създадохме и още много голови ситуации, а всички момчета получиха шанс да играят, коментира старши треньора Делян Георгиев след края на двубоя.

U13: Лудогорец - Левски (Русе)