Академия 1 Април 2023

Формациите на Лудогорец U16 II U14 II с равен и загуба в Две могили

Формациите на Лудогорец U16 II U14 II стартираха през пролетния полусезон с равен и загуба от Две могили. Разградчани гостуваха за мачовете от X кръг...

Формациите на Лудогорец U16 II  U14 II стартираха през пролетния полусезон с равен и загуба от Две могили. Разградчани гостуваха за мачовете от X кръг на първенството в зона Русе.

Двете срещи предложиха равностойна игра, с малко голови ситуации.

По-големите момчета не отбелязаха, но и не допуснаха гол. Нулевото реми им донесе точка от гостуването.

По-малките отстъпиха с 0:2, като инкасираха попаденията в средата на второто полувреме и от дузпа в последната минута на редовното време.

Не се представихме по най-добрия начин. Може би и тежкият терен изигра роля за това, коментираха двамата старши треньори Георги Керкелов и Пламен Петров.