Академия 16 Ноември 2022

Лудогорец U13 с категорично 5:1 над Черно море

Лудогорец U13 спечели с категоричното 5:1 регионалното дерби с Черно море (Варна). Отложеният мач от VIII кръг на първенството в зона Варна се игра...

Лудогорец U13 спечели с категоричното 5:1 регионалното дерби с Черно море (Варна). Отложеният мач от VIII кръг на първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме "орлите" взеха преднина с гол на Илия Димитров.

След почивката Николай Радков бе точен за 2:0, а за класическия аванс Илия Димитров вкара втория си гол в срещата. Разградчани направиха 4:0 чрез Люсиен Желев. При този резултат "моряците" върнаха един гол, а минута преди края на редовното време Даниел Тодоров от фал оформи крайното 5:0.

Доволни сме от победата. Още повече, че тя бе постигната с добра игра и над  основния ни конкурент. Днес всички, които излязоха на терена, се представиха на ниво, коментира старлши треньорът Делян Георгиев след края на срещата.