Академия 5 Ноември 2022

Лудогорец U14 срази с 4:0 временния лидер Фратрия

Лудогорец U14 срази с 4:0 временния лидер в класирането Фратрия в мач от VII кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Милен Маринов гостуваха...

Лудогорец U14 срази с 4:0 временния лидер в класирането Фратрия в мач от VII кръг на първенството в зона Варна. Момчетата на Милен Маринов гостуваха в Морската столица за двубоя.

Разградчани откриха в 7-та минута чрез Александър Николаев. Той се разписа с шут от границата на наказателното поле, като преди това стражът на съперника изби топката след удар на Стелиян Белчев. В 20-та минута Калоян Георгиев отбеляза за 2:0. Пасът, извел голмайсторът очи в очи с вратаря, даде Джем Андонов. При този резултат завърши първото полувреме.

През второто класиката стана факт в 38-та минута. Калоян Георгиев асистира на Стелиян Белчев, който финтира стража на домакините и прати топката в опразнената врата. В 63-та минута Ястиян Георгиев шутра от дистанция и вкара за крайното 4:0.

Доволен съм от старанието на момчетата. Все още допускаме грешки в различните фази на играта, но това е нормално за възрастта. С много работа в тренировките ще израстваме и в представянето си на терена, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.