Академия 5 Ноември 2022

Лудогорец U16 би с класика Фратрия

Лудогорец U16 победи с класическия резултат 3:0 Фратрия в мач от VII кръг на първенството в зона Варна. Двата отбора премериха сили в Морската...

Лудогорец U16 победи с класическия резултат 3:0 Фратрия в мач от VII кръг на първенството в зона Варна. Двата отбора премериха сили в Морската столица.

"Орлите" откриха в 37-та минута. Максимилиян Симеонов отбеляза директно от пряк свободен удар. До почивката не паднаха повече попадения.

След подновяването на играта Максимилиян Симеонов вкара втория си гол в срещата за 2:0 с  шут от дистанция. Шест минути по-късно Александър Карталов оформи класиката и крайното 3:0. Попадението стана след хубава комбинация, при която Исмет Хасан даде последния пас.

Доволен съм от победата. Трябва обаче да сме по-постоянни в изявите си през целия мач, защото днес имаше периоди, в които не действахме с максимална концентрация, коментира старши треньорът Димчо Ненов след края на двубоя.