Академия 30 Октомври 2022

Лудогорец U17 подчини с 1:0 Славия в мач с две греди

Лудогорец U17 подчини с 1:0 Славия в мач от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на един от терените в...

Лудогорец U17 подчини с 1:0 Славия в мач от XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". На два пъти  гредите помогнаха на "белите" да си тръгнат от Разград само с гол пасив.

Единственото попадение в срещата отбеляза Джанер Садетинов в 5-та минута. Голът падна след центриране от корнер на Симеон Шишков. В края на първото полувреме Константин Димитров проби по фланга и намери Кристиян Николов около точката на дузпата. Последва силен удар, който разтърси напречната греда.

През второто полувреме най-чистото положение се откри пред Александър Ангелов, който дриблира сам в полето на съперника и стреля. Отново горната греда обаче помогна на гостите да не получат попадение.

Играхме по-добре от съперника в големи периоди от срещата. Имахме превъзходство и през двете полувремена. Създадохме още няколко добри положения за гол, които нямахме шанс да влязат. Отборът се представи добре, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.

U17: Лудогорец - Славия 1:0