Академия 30 Октомври 2022

Лудогорец U15 извоюва класическа победа над Славия

Лудогорец U15 спечели с класическото 3:0 мача си със Славия от програмата на XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата...

Лудогорец U15 спечели с класическото 3:0 мача си със Славия от програмата на XI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Още в 3-та минута Илиян Гатински бе повален в наказателното поле от бранител на гостите и реферът посочи бялата точка. Минута по-късно Калоян Божков изпълни точно дузпата и "орлите" поведоха с 1:0. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Илиян Гатински отбеляза за 2:0 в 58-та минута. Крайното 3:0 оформи Максим Минков в 64-та минута.

Доволни сме от победата и изразителния резултат. Имаме обаче забележки към играта на отбора. Трябва да се подобряваме в много отношения и да вдигаме още нивото, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.

U15: Лудогорец - Славия 3:0