Академия 30 Октомври 2022

Лудогорец III разгроми с 4:0 Рилци (Добрич)

Лудогорец III постигна разгромна победа с 4:0 над Рилци (Добрич) в мач от XI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на...

Лудогорец III постигна разгромна победа с 4:0 над Рилци (Добрич) в мач от XI кръг на първенството в Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

Талантите на Шампионите откриха в 31-та минута, след красиво попадение на Димитър Иванов, който прехвърли технично излезлият напред вратар на гостите. Първото полувреме завърши без повече отбелязани голове.

През второто Никола Георгиев удвои преднината с удар от фланга в 53-та минута. Три минути по-късно Йоан Йорданов отбеляза за 3:0. "Орлите" направиха отлична контраатака, а последния пас даде Николай Николов. Две минути преди края на редовното време Йоан Йорданов прати топката в мрежата за втория си гол в двубоя и за крайното 4:0. Асистенцията отново бе на Николай Николов.

Рилци ни затрудниха в началото на срещата, защото играха много затворено. Опитвахме са намираме пространства в сгъстената им защита и е радващо, че успяхме да отбележим цели четири гола. През втората част създадохме още няколко изгодни ситуации за попадение, но не успяхме да ги завършим точно, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.

Лудогорец III - Рилци 4:0