Академия 20 Февруари 2022

Лудогорец U13 разгроми с 6:0 Етър в контрола

Лудогорец U13 разгроми с 6:0 връстниците си от Етър (Велико Търново) в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". През...

През първото полувреме шут от воле на Даниел Емилов срещна гредата. Голове обаче не паднаха и почивката дойде при нулево равенство.

През втората част разградчани вдигнаха темпото и отбелязаха шест попадения. Два пъти се разписа Еди Дончев. Два гола вкара и потенциално ново попълнение на отбора, за когото треньорския щаб още не е взел решение. По веднъж за успеха реализираха Янислав Иванов и Стелиян Делчев.

Не съм доволен от представянето през първото полувреме. Липсваше ни последният пас, а ритъмът и темпото на игра не бяха на ниво. През втората част отборът заигра на ниво и постигна изразителна победа, коментира след края на срещата старши треньорът Милен Маринов.

U13: Лудогорец - Етър (Велико Търново) 6:0