Академия 20 Февруари 2022

Лудогорец U14 победи с 5:0 Етър в контрола

Лудогорец U14 победи връстниците си от Етър (Велико Търново) с 5:0 в контрола, играна на един от терените в комплекса „Гнездо на орли”. Момчетата на...

Момчетата на Росен Маринов откриха резултата в 6-та минута с попадение на Максим Маринов. До почивката удар на Мартин Николов с глава срещна гредата, но други голове не паднаха.

След подновяването на играта Николай Николов удвои в 40-та минута. Три минути по-късно разликата стана класическа, а голът вкара Максим Минков. В 52-та минута Димитър Мрънков се разписа за 4:0. Крайното 5:0 оформи Ганчо Йосифов.

Имахме пълно превъзходство през целия мач. Надиграхме съперника по всички показатели, без да допуснем голова ситуация пред нашата врата. Доволен съм от старанието на всички, коментира след края на проверката старши треньорът Росен Маринов.

U14: Лудогорец - Етър (Велико Търново) 5:0