Академия 29 Януари 2022

Лудогорец U16 записа класика над Берое в Стара Загора

Лудогорец U16 записа класика над Берое в контролна среща, играна в Стара Загора. През първото полувреме двата отбора не стигнаха до попадение и се...

Лудогорец U16 записа класика над Берое в контролна среща, играна в Стара Загора.

През първото полувреме двата отбора не стигнаха до попадение и се прибраха за почивка при нулево реми.

Първият гол падна в 59-та минута. Отбеляза го Александър Ангелов, който бе изведен добре зад гърба на бранителите от Мартин Станчев. Отново Мартин Станчев асистира и за второто попадение. В 68-та минута той центрира от фланга, а Александър Ангелов се разписа с глава за втори път в срещата. Крайното 3:0 оформи Мартин Станчев в 76-та минута, а асистенцията бе на Алекс Маринов.

Получи се добра контрола и съм доволен от играта на отбора. Видях старание, контрол над мача, добро владеене на топката. Хубаво е, че не допуснахме нито една сериозна ситуация пред нашата врата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.