Академия 29 Януари 2022

Лудогорец U14 победи Берое с 4:1

Лудогорец U14 победи връстниците си от Берое с 4:1 в контрола, играна в Стара Загора. Момчетата на Росен Маринов откриха още в 4-та минута....

Лудогорец U14 победи връстниците си от Берое с 4:1 в контрола, играна в Стара Загора.

Момчетата на Росен Маринов откриха още в 4-та минута. Александър Сергеев отбеляза с глава, след центриране от корнер. Максим Маринов удвои в 18-та минута. Той оползотвори пас от фланга на Илиян Гатински. Седем минути по-късно домакините успяха да намалят на 2:1. В 28-та минута Димитър Минков вкара за 3:1 след като бе изведен през центъра на отбраната. Почивката дойде при този резултат.

През втората част "орлите" удариха греда, а крайното 4:1 оформи Даниел Борисов в 54-та минута.

Това бе първата ни контрола от зимната подготовка и се представихме добре. Доминирахме през целия мач, а момчетата играха много дисциплинирано, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.