Академия 29 Януари 2022

Лудогорец U15 спечели с 3:1 срещу Етър

Лудогорец U15 спечели с 3:1 срещу Етър в контролна среща от зимната подготовка. Двубоят се игра в Старата столица. Разградчани откриха резултата в...

Разградчани откриха резултата в 21-та минута. Наско Янев бе изведен добре от Исмет Хасан зад отбраната на "виолетовите" и хладнокръвно завърши. Този резултат се запази до края на първата част.

В 48-та минута "орлите" поведоха с 2:0. Исмет Хасан се разписа след добро взаимодействие с Наско Янев. Янко Ажуани направи резултата класически в 56-та минута. Асистира му Максимилиан Симеонов. В самия край на срещата домакините реализираха почетното си попадение.

Получи се здрав мач, с доста спортна агресия от страна и на двата тима. В нашия състав имаше отсъстващи, но тези, които играха, се постараха да покажат най-доброто от себе си. На моменти ни липсваше достатъчно търпение, за да извелечем максимума от създадените ситуации, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.