Академия 29 Януари 2022

Лудогорец U17 разби с 6:1 Етър в контрола

Лудогорец U17 разби с 6:1 връстниците си от Етър в контрола, играна във Велико Търново. Момчетата на Емил Георгиев откриха в 20-та минута, като Емил...

Лудогорец U17 разби с 6:1 връстниците си от Етър в контрола, играна във Велико Търново.

Момчетата на Емил Георгиев откриха в 20-та минута, като Емил Панов бе точен от дузпа. В 36-та минута Йоан Киров удвои преднината на разградчани. Почивката дойде при този резултат.

В 54-та минута Иван Нешков направи разликата класическа. "Болярите" върнаха едно попадение в 66-та минута. Седем минути по-късно Емил Панов се разписа за втори път в двубоя за 4:1, като засече с глава центриране от корнер. В 81-та минута Сали Садъков бе точен за 5:1. Крайното 6:1 оформи директно от фал Иван Нешков в 88-та минута.

Стана добра контрола, срещу сериозен съперник и на хубав терен. Някои от нещата, по които работим на тренировките, ни се получиха, други - не. Вкарахме красиви голове и като цяло съм доволен от старанието на момчетата, коментира след края на срещата старши треньорът Емил Георгиев.