Академия 14 Март 2021

Лудогорец U15 с отличен срещу Нефтохимик

Лудогорец U15 победи с 6:0 връстниците си от Нефтохимик (Бургас). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра...

Лудогорец  U15 победи с 6:0 връстниците си от Нефтохимик (Бургас). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Отличи се Райън Иванов.

Момчетата на Емилиян Петров откриха още в 3-та минута чрез Румен Павлов. Райън Иванов удвои в 30-та минута. Първата част завърши при този резултат.

Мартин Станчев оформи класиката в 45-та минута. В 55-та минута Райън Иванов вкара второто си попадение за 4:0. Само две минути по-късно за втори път се разписа и Мартин Станчев. Райън Иванов  оформи своя хеттрик и крайния резултат в 64-та минута.

Създадохме много положения за гол. На 3 пъти и гредите помогнаха на съперника. Добър мач за нас. Не сме доволни от липсата на концентрация пред гола в някои ситуации, заради което пропуснахме да решим мача още през първото полувреме, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емилиян Петров.