Академия 13 Март 2021

Лудогорец U16 вкара 9 безответни гола на Дунав (Русе)

Юношите младша възраст на Лудогорец разгромиха с 9:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от първенството в зона Варна се игра на един от терените в...

Юношите младша възраст на Лудогорец разгромиха с 9:0 връстниците си от Дунав (Русе). Мачът от първенството в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме момчетата на Емил Георгиев отбелязаха четири попадения. Резултатът откри Алекс Минев. Денис Кехайов реализа два гола за класиката, а Петър Атанасов направи 4:0.

Втората част започна с попадение на Стивън Вълчев за 5:0. Йоан Кирев бе точен за 6:0, а след него Стивън Вълчев вкара втория си гол за 7:0. Крайното 9:0 бе оформено с две попадения на Николас Енев.

След такъв резултат няма от какво да съм недоволен. Момчетата играха добре и заслужено стигнаха до тази изразителна разлика, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Емил Георгиев.