Академия 14 Март 2021

Лудогорец U17 разби Арда (Кърджали) със 7:1

Лудогорец U17 победи с изразителното 7:1 връстниците си от Арда (Кърджали). Мачът от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години...

Лудогорец U17 победи с изразителното  7:1 връстниците си от Арда (Кърджали). Мачът от XVII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Димитър Иванов откри за "орлите" в 18-та минута. Радослав Захариев повиши на 2:0 в 31-та минута, а малко преди края на първото полувреме гостите успяха да намалят на 2:1.

Втората част започна отново с попадение на Димитър Иванов, който бе точен в 50-та минута за 3:1. Йоан Йорданов се разписа за 4:1 в 56-та минута. Радослав Захариев вкара петия гол за разградчани 10 минути по-късно от дузпа. Борислав Рупанов в 81-та и Тончо Георгиев от дузпа в 87-та минута оформиха крайното 7:1.

Доминирахме категорично над съперника, надиграхме го и заслужено победихме с този категоричен резултат, коментира слбед края на двубоя старши треньорът Христо Господинов.