Академия 5 Март 2016

Лудогорец U17 няма спиране. Разби Спартак в Пловдив за 13-ата поредна победа

Лудогорец U17 продължава победния си рейд в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов постигнаха тринадесети...

Лудогорец U17 продължава победния си рейд в първенството на елитната юношеска група. Момчетата на Юри Васев и Ангел Караиванов постигнаха тринадесети пореден успех, след като разгромиха Спартак в Пловдив с класическото 3:0. Лудогорец остава на върха в класирането на 2 точки пред Литекс, 3 пред Славия и 4 пред Левски.

Мартин Милков откри резултата срещу Спартак с много красив гол в 17-ата минута. 2:0 направи Цветослав Петров в 55-ата, а крайното 3:0 за „орлите“ фиксира Тони Иванов в 65-ата минута.

Доволен съм, че победихме. Отборът игра мобилизирано. Вкарахме красиви голове. В челото сме, което е най-важното. Дано да продължим в същия дух“, коментира треньорът Юри Васев.

Съставът на Лудогорец срещу Спартак: Атанасов, Славов, Николов, Караниколов, Илиев, Юруков, Дост, Петров, Т. Иванов, Реват, Милков (Ковачев, Д. Димитров, Ив. Иванов, Хр. Димитров)