Академия 14 Октомври 2023

Лудогорец U14 II би с 4:1 Дунав (Сливо поле)

Лудогорец U14 II би с 4:1 Дунав (Сливо поле) в мач от първенството за деца на зона Русе. "Орлетата" гостуваха за срещата. Резултата откри Беркман...

Резултата откри Беркман Вели в 20-та минута с шут от дистанция. В 27-та минута Джейхан Али удвои.При този резултат завърши първото полувреме.

На почивката старши треньорът Георги Керкелов направи 9 смени. Пет минути след подновяването на играта домакините върнаха едно попадение. Емре Хасанов направи резултата 3:1 в 61-та минута. Отново той се разписа красиво в 68-та минута, след като засече със задна ножица центриране от фланга, а топката се удари в напречната греда и влетя в мрежата. В последната 70-та минута на двубоя Дунав пропусна дузпа.

Добър мач за нашия отбор. На почивката дадох шанс на повече момчета да вземат участие и те се справиха. Победата ни бе напълно заслужена, коментира старши треньорът Георги Керкелов след последния съдийски сигнал.