Академия 12 Август 2023

Лудогорец III допусна поражение от Черноломец на старта

Лудогорец III допусна поражение с 0:1 от Черноломец на старта на първенството в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Стоянов гостуваха в...

Лудогорец III допусна поражение с 0:1 от Черноломец на старта на първенството в Североизточна Трета лига. Момчетата на Захари Стоянов гостуваха в Попово.

Талантите на Шампионите имаха отлична възможност да открият в 22-та минута. Димитър Иванов бе изведен очи в очи със стража на домакините, но пропусна. Първото полувреме завърши при нулево реми.

След подновяването на играта в 49-та минута "орлите" бяха близо до гола, но вратарят на Черноломец спаси. В 55-та минута Никола Георгиев остана сам срещу стража, но пропусна. В 63-та минута домакините стреляха опасно от пряк свободен удар, но Златомир Стоименов реагира отлично и спаси. В 75-та минута Черноломец успя да поведе с 1:0 и този резултат се запази до края на срещата.

Тъй като това бе първият ни мач, имаше известно напрежение в момчетата, но съм доволен от тяхното старание, поведение на терена и цялостно представяне. Единственото негативно от този двубой е резултата, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.