Академия 11 Август 2023

Лудогорец U13 загуби от Дунав с 1:2

Лудогорец U13 загуби с 1:2 от Дунав в контрола, която се игра в Русе. Това бе третата проверка от лятната подготовка за "орлетата" на Емил Георгиев....

Домакините отбелязаха своите две попадения пре първото полувреме. Първото падна след неуспешен опит за изнасяне на топката, а второто - след ъглов удар.

Разградчани изравниха в края на второто полувреме. Точен бе Данислав Илиев, който бе изведен зад отбраната и останал очи в очи със стража на съперника го преодоля хладнокръвно.

Създадохме много и добри ситуации за гол, но за жалост ги пропуснахме. Момчетата играха добре и това е по-важно от резултата. В тези проверки упражняваме определени умения и децата се справиха със задачите си, коментира старши треньорът Емил Георгиев след края на срещата.