Академия 5 Август 2023

Лудогорец U14 победи с 3:1 Фратрия в контрола

Лудогорец U14 победи с 3:1 Фратрия в контрола, като играчите на съперника бяха с една година по-големи. Двубоят се игра на един от терените в...

Лудогорец U14 победи с 3:1 Фратрия в контрола, като играчите на съперника бяха с една година по-големи. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши без попадения.

През второто Ахмед Якуб откри резултата в 44-та минута. Съперникът успя да възстанови равенството в 50-та минута. Крум Крумов се разписа за 2:1 в 59-та минута. Крайното 3:1 оформи Даниел Янков в 70-та минута на двубоя.

Доволен съм от представянето на момчетата, които се стараха много. Контролирахме топката и диктувахме събитията на терена. Има обаче още елементи от играта, върху които трябва да работим и да се подобряваме, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.