Академия 5 Август 2023

Лудогорец U15 срази с 4:0 Локомотив (Пловдив) на старта

Лудогорец U15 срази с 4:0 Локомотив (Пловдив) в мач от l кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра на един от...

Лудогорец U15 срази с 4:0 Локомотив (Пловдив) в мач от l кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Мачът се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани откриха в 4-та минута. Гола с удар от дистанция отбеляза Преслав Стойков. В 7-та минута Николай Попов пресира вратаря на Локомотив, успя да му отнеме топката и я прати в мрежата за 2:0. В 35-та минута Николай Попов направи преднината класическа с втория си гол в срещата. Попов се разписа с далечен шут. При този резултат завърши първото поувреме.

След подновяването на играта падна още едно попадение. Вкара го Джем Андонов в 80-та минута от дузпа, която бе свирена за нарушение срещу Веселин Атанасов.

Като за първи мач сме доволни от представянето. Трябва обаче да работим още и да вдигаме нивото с всеки следващ двубой, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Милен Маринов.

U15: Лудогорец - Локомотив (Пловдив) 4:0