Академия 12 Август 2023

Лудогорец U15 спечели с 2:0 срещу Берое

Лудогорец U15 спечели с 2:0 мача си срещу Берое от II кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на един от...

Лудогорец U15 спечели с 2:0 мача си срещу Берое от II кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Милен Маринов откриха още в 4-та минута. Джем Андонов бе точен след асистенция на Ястиян Георгиев. Отново Андонов се разписа в 15-та минута за крайното 2:0. Последния пас даде Преслав Стойков. В 28-та минута попадение на Тимур Мустафа бе отменено, защото главният съдия прецени, че е извършил нарушение в атака.

През втората част добре се включи влезлият от резервната скамейка Веселин Атанасов. На три пъти негови удари създадоха сериозно напражение пред вратата на съперника, но до нов гол не се стигна.

Днес определено се представихме под възможностите си. Може би ни повлияха рано падналите попадения. Това е недопустимо. Трябва да сме на ниво през цялото игрово време и винаги да действаме с пределна мотивация, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на мача.

U15: Лудогорец - Берое 2:0