Академия 2 Март 2023

Лудогорец U13 спечели с 3:1 срещу Кронос в контрола

Лудогорец U13 спечели с 3:1 в Пловдив срещу местния Кронос в контролна среща. Първото полувреме завърши при равенство 1:1. Разградчани поведоха в...

Разградчани поведоха в 5-та минута чрез Симеон Симеонов. Само две по-късно домакините успяха да изравнят.

"Орлите" наложиха волята си след почивката. Христо Велев бе точен за 2:1 в 52-та минута. Седем минути по-късно Емир Мехмед вкара за крайното 3:1.

Получи се много стойностна контрола, срещу силен съперник, който демонстрира сериозна футболна агресия. Момчетата показаха дисциплина и дух, коментира след края на двубоя старши треньорът Делян Георгиев.