Академия 2 Март 2023

Лудогорец U14 с класика над Кронос в контрола

Лудогорец U14 с постигна класическа победа с 3:0 над пловдивския Кронос в контрола. Срещата се игра в града под тепетата. "Орлите" откриха в 24-та...

"Орлите" откриха в 24-та минута. Голът отбеляза Калоян Георгиев, който се оказа най-съобразителен при едно разбъркване пред вратата на съперника. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Джем Андонов вкара от пряк свободен удар в 48-та минута за 2:0. В 57-та минута Ястиян Георгиев намери добре Виктор Иванов и той оформи крайното 3:0.

Доволен съм от показаното. Бяхме стабилни в защита и не допуснахме сериозни ситуации пред нашата врата. Имам забележки към контрола и владеенето на топката, когато водим в резултата,  коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.