Академия 2 Март 2023

Лудогорец U16 разгроми със 7:0 Шумен в отложен мач

Лудогорец U16 разгроми със 7:0 Шумен в отложен мач есенния полусезон. Срещата от първенството за юноши младша възраст в зона Варна се игра на един от...

Лудогорец U16 разгроми със 7:0 Шумен в отложен мач есенния полусезон. Срещата от първенството за юноши младша възраст в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани дръпнаха с 2:0, след попадения на Александър Валяков. И двата гола паднаха след корнери. В края на първото полувреме Георги Пенев вкара за 3:0, а последния пас даде Кристиян Манушев.

След почивката С шут около границата на наказателното поле Денислав Хасанов се разписа за 4:0. От подобна ситуация Исмет Хасанов направи резултата 5:0. За 6:0 с глава отбеляза Янко Ажуани. Крайното 7:0 Даниел Петков.

Като за първи официален мач през пролетта отборът показа добро ниво. Получиха се хубави неща, видя се, обаче, че има и компоненти от играта, върху които трябва да акцентираме в подготовката, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

U16: Лудогорец - Шумен