Академия 18 Февруари 2023

Лудогорец U14 с класически успех над Дунав

Лудогорец U14 постигна класически успех с 3:0 над Дунав в контрола. Мачът се игра в Русе. "Орлетата" откриха в 15-та минута. Тимур Мустафа отбеляза,...

Лудогорец U14 постигна класически успех с 3:0 над Дунав в контрола. Мачът се игра в Русе.

"Орлетата" откриха в 15-та минута. Тимур Мустафа отбеляза, след като засече центриране от фал на Ястиян Георгиев. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Джем Андонов удвои в 42-та минута, след слалом в отбраната на гостите. Джем оформи и крайното 3:0 в 55-та минута, отново със самостоятелна акция. В последната 70-та минута на редовното време той можеше да стигне и до хеттрик, но шутът му от пряк свободен удар срещна гредата.

Доволен съм от старанието на всички, които взеха участие в срещата. Имам забележки към изграждането на атаките, но тези грешки са нормални за възрастта на момчетата, коментира след края на двубоя старши треньорът Милен Маринов.