Академия 19 Февруари 2023

Лудогорец III започна с равен срешу Светкавица в Търговище

Лудогорец III започна пролетната си кампания с равенство 1:1 срешу Светкавица. Мачът от XVI кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в...

Лудогорец III започна пролетната си кампания с равенство 1:1 срешу Светкавица. Мачът от XVI кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра в Търговище.

Момчетата на Захари Сираков откриха в 12-та минута с гол на Тончо Георгиев. Последния пас даде Никола Тодоров. Светкавица успя да изравни в 35-та минута.

След почивката разградчани имаха шанс да отбележат втори гол и да грабнат победата, но удар на Давид Георгиев срещна гредата. В 90-та минута играч на домакините бе отстранен от терена за груба игра.

Можеше да се представим и по-добре, още повече, че рано поведохме в резултата. Има какво да се желае от представянето ни и трябва да подобрим играта си си като гости, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.