Академия 13 Февруари 2021

Лудогорец III би с 4:0 Тополи (Варна)

Лудогорец III победи с 4:0 Тополи (Варна) в отложен от есенния полусезон мач в първевнството на Североизточна Трета лига....

Лудогорец III победи с 4:0 Тополи (Варна) в отложен от есенния полусезон мач в първенството на Североизточна Трета лига. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Победата бе първата в официален мач за тима под ръководството на Захари Сираков и .

"Орлите" откриха още в 5-та минута. Отбеляза Хидает Хюсени, след асистенция на Петър Георгиев. На свой ред Хюсеин даде последния пас в 15-та минута, за да се разпише Петър Георгиев. Почивката дойде при този резултат.

През втората част Росен Иванов вкара за класиката в 84-та минута, след асистенция на Даниел-Виктор Кънчев. Крайното 4:0, след подаване на Росен Иванов, оформи новото попълнение Мариян Гиров. Той идва от Спартак (Пловдив) и играе като външен ляв халф.

Това бе добър мач за нас. Момчетата се стараха много. Като създадени положения и резултат съм доволен от представянето ни, коментира след края на срещата старши треньорът Захари Сираков.