Академия 20 Февруари 2021

Лудогорец U17 и U15 с победи над Етър в контроли

Лудогорец U17 и U15 победиха връстниците си от Етър в контроли, които се играха във Велико Търново. По-големите, със старши треньор Христо...

По-големите, със старши треньор Христо Господинов, спечелиха с 3:1. Димитър Иванов откри в 25-та минута и резултатът остана непроменен до почивката. Съперникът изравни в 50-та минута. Отново Димитър Иванов даде преднина на разградчани в 61-та минута. В 72-та Несин Салим фиксира крайното 3:1.

По-малките, водени от Емилиян Петров, надделяха с 1:0. Единственото попадение вкара Никола Ботев в 47-та минута.

Добър мач за отбора, поздравявам момчетата за положените усилия и старание. Това, което бяхме планирали, се получи, коментира Христо Господинов.

Доминирахме през целия мач и контролирахме играта. Можеше да бъдем по-резултатни, но днес на терена не бе водещият ни реализатор Филип Гигов и това вероятно ни повлия", заяви Емилиян Петров.