Академия 11 Февруари 2021

Лудогорец U17 и U15 с победи над Берое (Стара Загора) в контроли

Формациите на Лудогорец U17 и U15 победиха връстниците си от Берое (Стара Загора) в контроли. Мачовете се играха на Градския стадион в Хисаря, където...

Формациите на Лудогорец U17 и U15 победиха връстниците си от Берое (Стара Загора) в контроли. Мачовете се играха на Градския стадион в Хисаря, където талантите на "орлите" са на подготовка.

По-големите, водени от Христо Господинов, спечелиха с 1:0. Единственото попадение отбеляза Петър Кирев в 70-та минута.

По-малките, със старши треньор Емилиян Петров, победиха с 2:0. В 31-та минута на първото полувреме се разписа Филип Гигов. През второто, в 44-та минута, крайния резултат оформи новото попълнение Румен Павлов. Той е централен защитник и идва от Ботев (Пловдив).

Двамата треньори останаха доволни от старанието на момчетата си и от изпълнението на поставените задачи. Христо Господинов и Емилиян Петров отчетоха, че у талантите има натрупана умора, но въпреки това са успели да демонстрират добра игра и да стигнат до успех.