Стадион "Гнездо на орли", Разград

СЕЗОН 2020/21, Втора лига, 7-ми кръг

Лудогорец II отнесе с 4:1 Струмска слава

21 Септември 2020

Лудогорец II разгроми с 4:1 Струмска слава (Радомир) и записа трета поредна победа. Мачът от VII кръг на първенството във Втора професионална лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Момчетата на Тодор Живондов откриха резултата в 17 минута, като точен бе Петър Караангелов. В 31-та минута Владислав Найденов намери добре Димитър Митков в наказателното поле и таранът се разписа за 2:0. При този резултат двата отбора се оттеглиха за почивка.

Орлите започнаха силно второто полувреме и в 49-та минута стигнаха до класическо измерение на своето превъзходство. Гола отбеляза Бранимир Костадинов. В 58-та минута гостите получиха правото да изпълнят дузпа и Ивайло Стоянов намали на 3:1.  Владислав Найденов оформи крайното 4:1 в 61-та минута.

Няма как да не съм доволен от постигнатата трета поредна победа. Благодаря на момчетата за старанието и дисциплината. Не ми хареса, че след четвъртия гол намалихме темпото и заиграхме по начин, който не ни подхожда, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

ЛУДОГОРЕЦ 2 - СТРУМСКА СЛАВА   4:1

1:0 Петър Караангелов (17)

2:0 Димитър Митков (31)

3:0 Бранимир Костадинов (49)

3:1 Ивайло Стоянов (58 - дузпа)

4:1 Владислав Найденов (61)

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Бранимир Костадинов, Петър Караангелов, Иван Йорданов, Георги Терзиев (капитан), Петър Генчев, Димитър Илиев, Цветослав Петров, Владислав Найденов, Илкер Будинов, Димитър Митков

Струмска слава: Драгомир Петков, Мартин Костов, Димитър Петков, Юлиян Попев, Никола Борисов, Любомир Граминов, Георги Иванов, Антон Тунгаров, Хуан Калдерон, Христо Кирев, Борислав Николов (капитан)