СМИРНОВ 50´
ЧУНЧУКОВ 55´

3 : 1

Спартак (Плевен)

90+1´ ДОЛАПЧИЕВ (дузпа)
Стадион "Лудогорец Арена", Разград

СЕЗОН 2015/16, Б група, 19-ти кръг

Лудогорец 2 отнесе с 3:1 Спартак (Пл)

6 Март 2016

Лудогорец 2 започва с победа пролетния дял в първенството на „Б“ група. Момчетата на Галин Иванов и Тодор Живондов удариха с 3:1 Спартак (Пл). Александър Василев откри резултата в 22-ата минута. 2:0 направи Янаки Смирнов в 50-ата. Цветелин Чунчуков доведе резултата до 3:0 в 55-ата минута. Гостите от Плевен стигнаха до почетен гол в даденото от рефера продължение. Негов автор стана Григор Долапчиев.