Академия 30 Април 2013

Лудогорец падна от Левски и ще играе за 3-4 място на турнира в Сопот

Юношеският отбор на Лудогорец, набор 1998 г., загуби с 0:2 от Левски битката за първото място в групата на турнира в Сопот.

Юношеският отбор на Лудогорец, набор 1998 г., загуби с 0:2 от Левски битката за първото място в групата на турнира в Сопот. Така в сряда сутринта талантите, водени от Георги Керкелов и Тодор Живондов ще играят за 3-4 място срещу победителя от двойката Черноморец - Литекс.

Лудогорец може да съжалява, защото през първото полувреме в двубоя с Левски имаше превъзходство. Пропуски направиха Иван Великов, Светлозар Ковачев и Мехмед Мехмед. След почивката обаче съперникът бе по-свеж и стигда до два безотвенти гола.

В предишните мачове на турнира в Сопот "орлите" постигнаха победи с 2:1 над Ботев (Пд) и 1:0 срещу Чавдар (Етрополе).