Академия 29 Юли 2023

Лудогорец U16 победи с 2:1 Динамо (Киев) в контрола

Лудогорец U16 победи с 2:1 връстниците си от украинския гранд Динамо (Киев) в контрола, играна на Градския стадион в Обзор. Талантите на Шампионите...

Талантите на Шампионите откриха в 17-та минута с гол на Петър Вълов, а асистенцията бе на Илиян Гатински. В 24-та минута Максим Минков вкара за 2:0. Извеждащото подаване бе на Петър Вълов. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Динамо успя да върне едно попадение в самия край на срещата.

Определено се представихме по-силно през първото полувреме, когато доминирахме изцяло. Втората част бе по-равностойна. Изиграхме добър мач, срещу сериозен съперник. Показахме и някои слабости, по които трябва да работим през седмицата, оставаща до старта на първенството, коментира старши треньорът Росен Маринов след края на проверката.