Академия 29 Юли 2023

Лудогорец U15 спечели с 4:3 срещу Фратрия

Лудогорец U15 спечели с 4:3 контролата си с Фратрия, която се игра на един от терените в комплекса “Гнездо на орли”. Играчите на съперника бяха от...

Лудогорец U15 спечели с 4:3 контролата си с Фратрия, която се игра на един от терените в комплекса “Гнездо на орли”. Играчите на съперника бяха от формацията U16.

Фратрия откри резултата в 6-та минута. В 12-та минута „орлите” изравниха с гол на Николай Попов. Тимур Мустафа вкара две попадения за 3:1, съответно в 15-та и 26-та минута. В 32-та минута „орлите” поведоха с 4:1. Точен беше Виктор Иванов. Шест минути по-късно гостите намалиха на 4:2 и при този резултат завърши първата част.

След почивката падна само един гол, с който в 57-та минута бе оформено крайното 4:3.

Доволен съм от играта ни във фаза атака. Отбелязахме четири попадения и създадохме поне още шест чисти ситуации. Имам обаче сериозни забележки към играта ни в защита. Върху това трябва да работим, за да сме готови за официалните мачове, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на срещата.

U15: Лудогорец - Фратрия