Академия 14 Май 2023

Лудогорец U16 с категорично 5:0 над Фратрия

Лудогорец U16 записа категоричен успех с 5:0 над Фратрия (Варна). Мачът от първенството за юноши младша възраст в зона Варна се игра на един от...

Лудогорец U16 записа категоричен успех с 5:0 над Фратрия (Варна). Мачът от първенството за юноши младша възраст в зона Варна се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Резултата откри Исмет Хасан в 17-та минута. В 24-та минута бранител на гостите си отбеляза автогол за 2:0, след пробив и остро центриране на Крис Иванов. В 33-та минута Янко Ажуани предоля защитник по крилото и центрира за Антон Попов, който бе точен за 3:0. Така завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Даниел Петков вкара два пъти за крайното 5:0, съответно в 53-та и 67-та минута. За първия гол асистира Исмет Хасан, а за втория - Александър Валяков.

Добър мач срещу съперник, който не оказа особена съпротива. Доволен съм от дисциплината и сериозното отношение на момчетата към двубоя, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

U16: Лудогорец - Фратрия 5:0