Академия 14 Май 2023

Лудогорец U14 вкара 2 гола директно от корнер и още 5

Лудогорец U14 вкара 2 гола директно от корнер и още 5 за разгромното 7:0 над Фратрия (Варна) в мач от първенството за деца на зона Варна. Срещата се...

Лудогорец U14 вкара 2 гола директно от корнер и още 5 за разгромното 7:0 над Фратрия (Варна) в мач от първенството за деца на зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Двубоят започна с попаденията директно от ъглов удар. Вкара ги Джем Андонов във 2-та и 9-та минута. В 17-та минута Иван Терзиев отбеляза за 3:0, след като стигна първи до една избита от вратаря на съперника топка. Първото полувреме завърши при този резултат.

След подновяването на играта Калоян Георгиев бе точен за 4:0 в 44-та минута, след като отне топката от бранител на съперника. Виктор Иванов направи 5:0 в 52-та минута. Той засече центриране от корнер. Своя хеттрик и крайното 7:0 оформи Калоян Георгиев в 55-та и 59-та минута.

Рутинна и очаквана победа за нашия отбор в мач, от който не можем да си правим сериозни заключения. Хубавото е, че момчетата не се отпуснаха след ранните голове и през целия мач поддържаха добър игрови ритъм, коментира старши треньорът Милен Маринов след края на двубоя.

U14: Лудогорец - Фратрия 7:0