Клуб 13 Май 2023

Лудогорец U17 би ЦСКА-София с класика

Лудогорец U17 надигра ЦСКА-София и го победи с класическото 3:0. Мачът от програмата на XXVII кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17...

Лудогорец U17 надигра ЦСКА-София и го победи с класическото 3:0. Мачът от програмата на XXVII кръг в първенството на Елитната юношеска група до 17 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

"Орлите" откриха още в 3-та минута. Точен от дузпа бе Константин Димитров. Наказателният удар бе отсъден заради нарушение срещу Филип Гигов. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто разградчани удвоиха преднината си в 76-та минута, отново от дузпа. Отбеляза Симеон Шишков, а бялата точка бе посочена заради игра с ръка в наказателното поле на играч в червено. Класиката бе фиксирана в 84-та минута. Голът, след пробив и удар по диагонала, вкара Кристиян Николов.

И през двете полувремена контролирахме събитията на терена и бяхме по-добрият отбор. Създадохме още няколко чисти ситуации за попадение, но ги пропуснахме, което не ни позволи да запишем още по-категоричен успех, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.

U17: Лудогорец - ЦСКА 3:0