Академия 19 Април 2023

Лудогорец U17 вкара 4 безответни гола на Етър за едно полувреме

Лудогорец U17 вкара 4 безответни гола на Етър (Велико Търново) за едно полувреме в мач от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата...

Лудогорец U17 вкара 4 безответни гола на Етър (Велико Търново) за едно полувреме в мач от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Емилиян Петров гостуваха за двубоя.

Първата част завърши при нулево реми.

След почивката разградчани вдигнаха оборотите и заслужено стигнаха до убедителния успех. Резултатът откри Константин Димитров в 58-та минута. В 70-та минута Кристиян Николов се разписа за 2:0. Класиката стана факт в 85-та минута, отново след попадение на Кристиян Николов. Крайното 4:0 оформи Райан Иванов в 90-та минута.

През първото полувреме играхме под нивото си. След почивката показахме нашата игра и заслужено спечелихме, коментира старши треньорът Емилиян Петров след последния съдийски сигнал.