Академия 19 Април 2023

Лудогорец U15 разби с 5:0 Етър (Велико Търново)

Лудогорец U15 разби с 5:0 Етър във Велико Търново в мач от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. След успеха "орлите"...

Лудогорец U15 разби с 5:0 Етър във Велико Търново в мач от XXIV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. След успеха "орлите" дръпнаха с 10 точки пред втория във временното класиране Левски (София).

Резултатът в 14-та минута откри Елисей Съров с удар от дистанция. В 32-та минута Максим Минков удвои преднината на разградчани. При този резултат завърши първото полувреме.

След подновяването на играта Елисей Съров направи 3:0 в 52-та минута с втория си гол в срещата. Само три минути по-късно разликата набъбна на 4:0, като попадението отбеляза Йоан Атанасов. Крайното 5:0 оформи Максим Минков в 62-та минута, като и за него това бе втори гол в двубоя.

Доминирахме изцяло на терена. Доволни сме от представянето на момчетата и категоричния успех, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Росен Маринов.