Академия 29 Март 2023

Лудогорец U17 вкара 3 гола на Национал (София) за 27 минути

Лудогорец U17 победи с класическото 3:0 връстниците си от Национал (София) в мач от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години....

Лудогорец U17 победи с класическото 3:0 връстниците си от Национал (София) в мач от XXI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли", а разградчани решиха всичко в своя полза само за 27 минути.

Първото попадение падна в 14-та минута. Отбеляза го Мартин Станчев. В 23-та минута Кристиян Николов удвои. Крайното 3:0 оформи Мартин Станчев в 27-та минута.

През първото полувреме момчетата се опитаха да изпълнят поставените им задачи и успяха да отбележат три гола. Въпреки попаденията се видя, че има още много да се работи, за да се види истинския потенциал на отбора. През второто полувреме не направихме нищо запомнящо се, като вероятно и лошото време се отрази. За мен представянето ни беше на средно ниво, коментира след края на срещата старши треньорът Емилиян Петров.

U17: Лудогорец - Национал