Академия 18 Март 2023

Лудогорец III отстъпи с 0:1 на Дунав (Русе) II

Лудогорец III отстъпи с 0:1 при гостуването си на Дунав (Русе) II. Мачът бе от програмата на ХХ кръг в първенството на Трета Североизточна група. В...

Лудогорец  III отстъпи с 0:1 при гостуването си на Дунав (Русе) II. Мачът бе от програмата на ХХ кръг в първенството на Трета Североизточна група.

В 18-та минута Петър Кирев излезе сам срещу вратаря на домакините, но пропусна. Минута по-късно Димитър Иванов също не успя да се разпише от подобна ситуация, като ударът му бе спасен от стража. "Орлите" бяха наказани за пропуските си в 23-та минута, когато домакините отбелязаха единственото попадение в двубоя. В 38-та минута разградчани бяха близо до изравняване, но удар с глава на Петър Кирев след центриране от фал премина над вратата.

След почивката срещата предложи повече физически сблъсъци и много борба, но головите ситуации и пред двете врати липсваха.

След като сме загубили, няма как да бъдем доволни от представянето си. Имахме достатъчно добри положения, за да стигнем поне до равенство, но за жалост ги пропуснахме, коментира старши треньорът Захари Сираков след края на двубоя.