Академия 18 Март 2023

Лудогорец U13 разби с 6:2 Спартак (Варна)

Лудогорец U13 разби с 6:2 Спартак (Варна) в мач от първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U13 разби с 6:2 Спартак (Варна) в мач от първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра на един от терените  в комплекса "Гнездо на орли".

Гостите откриха резултата в 20-та минута. В 25-та минута. Георги Денчев изравни, а четири минути по-късно Емир Мехмедов бе точен за 2:1. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката Илия Димитров вкара за 3:1 в 40-та минута, а само две минути по-късно отново той прати топката в мрежата за 4:1. Спартак върна едно попадение в 45-та минута. Николай Радков бе точен за 5:2 в 48-та минута. Георги Денчев в 53-та минута оформи крайното 6:2 с второто си попадение в срещата.

Началото ни определено не бе никак добро. Бяхме разконцентрирани и влязохме трудно в срещата. След като получихме гол, се активизирахме и стигнахме до категоричния успех, коментира след края на мача старши треньорът Делян Георгиев

U13: Лудогорец - Спартак (Варна)