Клуб 5 Ноември 2022

Талантите на Лудогорец биха в столицата ЦСКА-София и в двете елитни групи

Талантите на Лудогорец подчиниха в столицата връстниците си от ЦСКА-София в Елитните групи до 15 и до 17 години. Двубоите бяха от програмата на XII...

Талантите на Лудогорец подчиниха в столицата връстниците си от ЦСКА-София в Елитните групи до 15 и до 17 години. Двубоите бяха от програмата на XII кръг.

По-големите, водени от Емилиян Петров, пречупиха съперника с 2:0. Головете отбелязаха Райaн Иванов в 55-та минута и Симеон Шишков от дузпа в 90-та минута.

По-малките възпитаници на Росен Маринов победиха с 3:1. Разградчани опънаха три пъти мрежата на домакините още през първото полувреме. Точни бяха Калоян Божков в 24-та минута, Димитър Мрънков в 26-та минута и Илян Гатински в 33-та минута. Останали с човек по-малко на игрището още в началото на второто полувреме, "орлите" инкасираха едно попадение, но не допуснаха съперникът да повярва, че може да стигне поне до частичен обрат.

След успеха над ЦСКА-София Лудогорец U17 остана едноличен лидер в класирането, с преднина от 8 точки пред втория Левски, като "сините" са с мач по-малко.

Новите 3 точки от гостуването в столицата изведоха Лудогорец U15 на първо място във временното класиране, с преднина от 3 точки пред Национал. Този съперник също е с мач по-малко.