Академия 25 Септември 2022

Лудогорец III би класически Волов (Шумен)

Лудогорец III победи с класическото 3:0 Волов (Шумен). Мачът от VII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на...

Лудогорец III победи с класическото 3:0 Волов (Шумен). Мачът от VII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

Разградчани откриха резултата в 39-та минута. Емил Кьосов бе точен от бялата точка. Дузпата бе отсъдена за нарушение в наказателното поле срещу Петър Кирев. При този резултат завърши първото полувреме.

Три минути след подновяването на играта Лудогорец III удвои преднината си. Валентин Цветанов центрира от корнер, Алекс Луканов отклони с глава, а Йоан Йорданов прати топката в мрежата. Крайното 3:0 бе оформено в 61-та минута. Разписа се Петър Кирев, който бе изведен добре от Никола Тодоров. През второто полувреме на два пъти и гредите спасиха гостите от по-тежка загуба, след удари на Петър Кирев и Никола Тодоров.

Първото полувреме не се представихме по най-добрия начин. Не влязохме добре в мача. През второто вкарахме повече скорост в действията си и заиграхме нашата игра. Закономерно съперникът започна да изпитва сериозни трудности и за нас не бе проблем да решим срещата, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Захари Сираков.